Rodzinna firma z tradycjami...

Organic Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma o wielkich możliwościach. Trzon załogi tworzą członkowie jednej rodziny, którzy wspólnie tworzyli i rozwijali Organic Polska od samego początku. Firma przeszła transformację od dystrybutora toreb papierowych do producenta zawansowanych opakowań kartonowych. W roku 2019 obchodzimy 10 urodziny.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań tekturowych projektowanych na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i wysyłkowych. Jesteśmy producentem wszelkich elementów tekturowych, które mogą lepiej chronić towary lub zoptymalizować proces transportowania oraz przechowywania.

Podejmujemy się produkcji opakowań specjalistycznych od projektu, przez produkcję prototypów, przeprowadzenie testów, po produkcję seryjną. Można u nas zamawiać krótkie serie oraz produkty, niepowtarzalne i dedykowane (na przykład palety tekturowe na miarę)oraz takie, które wymagają przetwarzania manualnego (wielowarstwowe ochronne elementy tekturowe o różnorodnych kształtach). Więcej o naszej ofercie:

Budynek firmy Organic Polska w Markuszowie

...stawiająca na rozwój...

Nowoczesny magazyn i hala produkcyjna

Aby sprostać wymaganiom klientów zainwestowaliśmy w ploter oraz specjalistyczne oprogramowanie do projektowania opakowań.

Rok 2018 był szczególnie ważny jeżeli chodzi o poczynione inwestycje:

  • zmieniliśmy siedzibę, aby nasza produkcja, magazyn oraz biura były w jednej lokalizacji i jednocześnie dwu krotnie zwiększyliśmy zarówno powierzchnię biurową jak i operacyjną; zyskaliśmy również dostęp do funkcjonalnej rampy co przyśpiesza załadunki jak i rozładunki

  • kupiliśmy profesjonalny wózek widłowy

  • zainwestowaliśmy w maszynę przetwórczą do tektury

  • kupiliśmy paskarę

  • poczyniliśmy wiele innych drobniejszych inwestycji. Więcej o naszej ofercie:

...doceniona przez innych

Nasza konsekwencja w działaniu sprawiła, że nasza spółka doczekała się licznych wyróżnień:

  • 4 razy z rzędu w latach 2015- 2018 – otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu przyznawanego przez Instytut Europejskiego Biznesu

  • 2 razy, w roku 2016 oraz w roku 2018 instytut ten przyznał nam tytuł Efektywna Firma

  • przez dwa kolejne lata, 2015,2016 uzyskaliśmy tytuł Mocna Firma Godna zaufania

  • w roku 2018 zostaliśmy również laureatem I edycji rankingu Forum Firm Rodzinnych organizowanego przez miesięcznik Forbes Polska.

Również pod względem otrzymanych wyróżnień, rok 2018 okazał się dla nas wyjątkowy. Otrzymaliśmy 3 różne tytuły nadawane prze 2 różne prestiżowe organizacje.

Forbes-wyroznenienie
Wyróżnienie Forum Firm Rodzinnych 2018

Dodatkowe informacje

Jeżeli potrzebujesz dalszych informacji skontaktuj się z nami!