Aktualności ze świata Organic Polska

WIERZYMY W MOC TEKTURY

W ostatnim czasie nasz założyciel Robert Hołowiecki miał przyjemność udzielić obszernego wywiadu, w którym odpowiada na pytania dotyczące Organic Polska. Podczas rozmowy poruszono wiele interesujących wątków – od pomysłu, który zainicjował powstanie firmy, po plany na przyszłość.

Chcesz dowiedzieć się:

  • Jak to się wszystko zaczęło?
  • Skąd przyszedł pomysł?
  • Czy z tektury można zrobić dosłownie wszystko?

Na te (i wiele innych) pytań odpowiedzi znajdziesz na stronie https://magazynlubelski.pl/artykuly/974-wierzymy-w-moc-tektury

Pracownicy Organic Polska

Organic Polska

Producent opakowań tekturowych – Organic Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma z bogatym doświadczeniem. Na rynku jesteśmy od 2009 roku i od początku istnienia wprowadzamy do oferty coraz nowsze i ciekawsze produkty dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znaleźć można m.in.: kontenery IBC z tektury, opakowania transportowe, palety tekturowe, elementy stabilizujące (tj. profile i przekładki tekturowe). Nasze rozwiązania pomagają klientom: wyeliminować materiały ciężkie (np. drewno) i nieekologiczne (np. styropian) z procesów, uprościć pakowanie oraz wyeliminować uszkodzenia w transporcie co generuje oszczędności i poprawia wizerunek. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oraz jak możemy usprawnić Twoją logistykę zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi doradcami.

Kontakt:
Biuro:
Adres:
ul. Lubelska 5
24-173 Markuszów