Poznaj pracowników Organic Polska

Robert Hołowiecki - Prezes Zarządu Organic Polska
Robert
Hołowiecki

Prezes Zarządu
tel. 81 744 80 90
mail: robert.holowiecki@organicpolska.com

Michał Wójcik Menedżer ds. rozwoju i pełnomocnik ds. SZJ Organic Polska
Michał Wójcik

Menedżer ds. rozwoju
i pełnomocnik ds. SZJ

tel. 600 062 213
mail: michal.wojcik@organicpolska.com

Organic Polska - Piotr Hołowiecki - Menedżer ds. produkcji i technologii
Piotr
Hołowiecki

Menedżer ds. produkcji i technologii
tel. 516 200 245
mail: piotr.holowiecki@organicpolska.com

Wioletta Jędrejek-Organic Polska
Wioletta
Jędrejek

Office Manager
Telefon: +48 81 744 80 90
Mail: wioletta.jedrejek@organicpolska.com

Małgorzata
Śpiewak

Customer Service Manager
Telefon: +48 517 178 700
Mail: malgorzata.spiewak@organicpolska.com

Piotr Pietras

Key Account Manager
Telefon: +48 516 200 246
Mail: piotr.pietras@organicpolska.com

Organic Polska

Producent oraz dostawca opakowań tekturowych i papierowych.

Tworzymy opakowania specjalistyczne z wielowarstwowej tektury falistej, często wzbogacane o dodatkowe elementy stabilizujące transportowane ładunki.

W pełni wykorzystujemy potencjał tektury, by chronić, przewozić i składować towary na każdym etapie łańcucha logistycznego.

Logo Organic Polska

Rodzinna firma z tradycjami i o wielkich możliwościach

Trzon załogi tworzą członkowie jednej rodziny, którzy wspólnie tworzyli Organic Polska od samego początku, a teraz razem dbają o dalszy, dynamiczny rozwój. Firma przeszła transformację od dystrybutora toreb papierowych do producenta zawansowanych opakowań kartonowych. Jednocześnie powiększaliśmy nasz zespół oraz inwestowaliśmy w maszyny i infrastrukturę.

Rok 2015 był rokiem przełomowym dla dalszych losów firmy. Właśnie wtedy rozpoczęliśmy prace nad kształtkami i skrzyniami tworzonymi z wielowarstwowych klejonek tekturowych, które sami produkowaliśmy z dostępnych na rynku wariantów tektury falistej. Tak stworzone opakowania eliminowały uszkodzenia transportowe dla naszych klientów, często, przy jednoczesnej redukcji wagi opakowania.

Na rynku działamy od 2009 roku. Mamy Klienta, który w sposób nieprzerwany
współpracuje z nami od samego początku naszego istnienia.

Pierwsze klejonki były robione manualnie. W 2016 kupiliśmy pierwszą maszynę do produkcji klejonek. Kolejne urządzenie, nowocześniejsze i o większym świetle pracy pojawiło się w Organic w roku 2018. Kolejny zakup z roku 2018 to paskarka, umożliwiająca bardziej profesjonalne pakowanie oraz maszyna przetwórcza, pozwalająca produkować duże i skomplikowane opakowania wykrojnikowe. Generalnie rok 2018 był rokiem znaczących zmian w Organic Polska. Zmieniliśmy siedzibę, dzięki czemu powierzchnie produkcyjne, magazynowe oraz biurowe zwiększyliśmy dwukrotnie.

Obecny magazyn posiada rampę, co wraz z dodatkowym wyposażeniem przyśpiesza rozładunki i załadunki. W roku 2018 kupiliśmy nasz pierwszy, elektryczny wózek widłowy Linde. W roku 2021 dokupiliśmy kolejny.

Rok 2021 zakończyliśmy inwestycją w kolejną maszynę przetwórczą dającą nam nowe możliwości produkcyjne opakowań klapowych i fasonowych.

Rok 2021 to zakup jeszcze jednej i jeszcze większej sklejarki, która między innymi, pozwoli nam produkować oktabiny z tektury co najmniej 10 warstwowej, o wysokości większej niż 1600mm.

W roku 2021 wielokrotnie zwiększyliśmy nasze możliwości produkcji palet tekturowych, inwestując w dobrze wyposażone gniazda do klejenia takich palet.
W roku 2021 dołączyliśmy do grona firm, które korzystają z funduszy europejskich do finansowania swojego rozwoju.

W roku 2019 obchodziliśmy nasze okrągłe 10 urodziny, ale to rok 2021 okazał się rekordowy, jeżeli chodzi zwiększenie sprzedaży i wzrost zatrudniania.

Nasze wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie znaczący wzrost sprzedaży produktów wykorzystujących klejonki: palety tekturowe standardowe oraz wielkogabarytowe, tekturowe kontenery IBC o różnych pojemnościach (1000l, 500l, 200l), skrzynie z wypełnieniami z klejonki oraz wielowarstwowe przekładki z elementami pozycjonującymi.

Kolejnymi ważnymi elementami naszego wyposażenia dające nam dodatkowe możliwości, aby dobrze służyć naszym klientom, to ploter oraz specjalistyczne oprogramowanie do projektowania opakowań. Możemy tworzyć dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów i produkować prototypy czy serie testowe w relatywnie krótkim czasie.

Organic – firma doceniana nie tylko przez Klientów

Nasza konsekwencja w działaniu sprawiła, że nasza spółka doczekała się licznych wyróżnień:

  • 4 razy z rzędu w latach 2015 – 2018 – otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu przyznawanego przez Instytut Europejskiego Biznesu;
  • 2 razy, w roku 2016 oraz w roku 2018 instytut ten przyznał nam tytuł Efektywna Firma
  • przez dwa kolejne lata, 2015, 2016 uzyskaliśmy tytuł Mocna Firma Godna zaufania;
  • w roku 2018 zostaliśmy również laureatem I edycji rankingu Forum Firm Rodzinnych organizowanego przez miesięcznik Forbes Polska.

Również pod względem otrzymanych wyróżnień, rok 2018 okazał się dla nas wyjątkowy. Otrzymaliśmy 3 różne tytuły nadawane przez 2. różne prestiżowe organizacje.

Organic Polska - Producent ekologicznych opakowań tekturowych

Organic Polska

Producent opakowań tekturowych – Organic Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma z bogatym doświadczeniem. Na rynku jesteśmy od 2009 roku i od początku istnienia wprowadzamy do oferty coraz nowsze i ciekawsze produkty dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znaleźć można m.in.: kontenery IBC z tektury, opakowania transportowe, palety tekturowe, elementy stabilizujące (tj. profile i przekładki tekturowe). Nasze rozwiązania pomagają klientom: wyeliminować materiały ciężkie (np. drewno) i nieekologiczne (np. styropian) z procesów, uprościć pakowanie oraz wyeliminować uszkodzenia w transporcie co generuje oszczędności i poprawia wizerunek. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oraz jak możemy usprawnić Twoją logistykę zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi doradcami.

Kontakt:
Biuro:
Adres:
ul. Lubelska 5
24-173 Markuszów