Projektowanie opakowań - pięć kroków od potrzeby do rozwiązania.

Kluczowa zasada KAIZEN mówi: „Cokolwiek robisz możesz robić to lepiej!”. Reguła ta dotyczy również pakowania i transportu materiałów, pół-produktów oraz wyrobów gotowych. Jeżeli widzicie Państwo miejsce na doskonalenie swoich procesów w tym obszarze jesteśmy do usług. Chętnie wspieramy Klientów naszym doświadczeniem w procesie eliminacji wszelkich strat związanych z transportem produktów! Sukces zapewnia nasza metoda projektowania opakowań składająca się z 5 kroków.

1. ANALIZA POTRZEB KLIENTA

Prosimy o kontakt i krótką informacją czego Państwo potrzebujecie lub gdzie widzicie obszar do doskonalenia. Nasi konsultanci umówią się z Państwem na analizę sytuacji w celu wypracowania efektywnych rozwiązań

2. GENEROWANIE POMYSŁÓW

Przygotowujemy kilka opcji, aby wspólnie z Państwem wybrać najlepsze rozwiązanie. Projektowanie nowego opakowania lub innego materiału pakującego jest dla nas okazją do doskonalenia całego procesu logistycznego w Państwa firmie.

3. PRODUKCJA PROTOTYPU/PROTOTYPÓW

Posiadamy nowoczesny ploter, który pozwala nam na produkcję prototypów szybko i niemalże identycznych do opakowań, później produkowanych. Analiza prototypu wspólnie z Państwem pozwala na ostatnie korekty zanim nowy produkt zostanie przekazany do produkcji.

4. POWSTANIE FINALNEGO PRODUKTU

Po akceptacji propozycji możemy przystąpić do przygotowania produkcji – ostatecznie dobrać materiał oraz narzędzia.

5. REALIZACJA

Na tym etapie przystępujemy do realizacji zamówienia i dostawy do Klienta.
 

Dodatkowe informacje

Jeżeli potrzebujesz dalszych informacji  skontaktuj się z nami!

Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz czekamy na Twoje pytania?